Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazijos dailininkės nugalėjo Klaipėdos miesto ir rajono švietimo įstaigų piešinių konkurse „100 Klaipėdos istorijos akimirkų“.

16-19 metų amžiaus grupėje 1-o laipsnio laureato diplomas įteiktas Anastasijai Bondarenko, o nominacija už originalumą ir kūrybiškumą skirta Nicolei Annai Belozorovai. Savo kūrybiniuose darbuose „Skrydis į ateitį“ ir „Prisijungimas“ atitinkamai gimnazistės įprasmino Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos 100-metį.

Konkursą organizavo Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras (PŠKC), Klaipėdos miesto dailės mokytojų metodinis būrelis bei Mažosios Lietuvos istorijos muziejus. Juo siekta plėsti ir gilinti mokinių ir ugdytinių žinias apie Klaipėdos kraštą, uždegti meilę miesto istorijai, sukurti kūrybinius darbus, dedikuotus Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-čiui. Konkurse dalyvavo Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono progimnazijos ir gimnazijos, profesinės mokyklos bei neformalaus ugdymo įstaigos.

Kartu su „Žaliakalnio“ gimnazistėmis ant apdovanojimo pakylos pelnytai pakilo Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dailės studijos „Varsa“ ir dizaino studijos „Kukutis“, Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos, Klaipėdos Baltijos gimnazijos, Klaipėdos „Pajūrio“ progimnazijos, Klaipėdos Vydūno gimnazijos, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos auklėtiniai. Konkurso dalyvių kūrybinių darbų paroda eksponuojama PŠKC.

Didžiuojamės Jumis, moksleivės!

Jūs garsinate Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazijos vardą!