Šiais mokslo metais gimnazijos mokiniai tęsia projektą, kuris padeda mokiniams suprasti, kaip skirstomos biudžeto lėšos ir turtinama gimnazijos mokomoji bazė.

Šiemet projektui buvo pateiktos 11 idėjų. Idėjų autoriai atskleidė skirtingus mokinius poreikius. Vieni norėtų mokykloje įrengti šachmatų erdvę, kitiems nepakanka geriamo vandens. Yra tokių, kurie siūlo suteikti mokiniams daugiau veiklos laisvės turtinant gimnazijos erdves naujais minkštais.

Spalio 17-21 dienomis gimnazistai galėjo balsuoti už labiausiai patikusią idėją. Štai balsavimo rezultatai.

Akivaizdu, kad savo idėjas galės realizuoti klasės, kurios pasiūlė įkurti naujas poilsio zonas su minkštais baldais ir mokiniai, nusprendę apželdinti vidinį kiemelį. Dėkoju visų idėjų autoriams, o nugalėtojams linkiu sėkmės jas realizuojant.