Klaipėdos „Žaliakalnio“ dailininkės puikiai pasirodė respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Pravėriau vario vartelius“.

Konkursas skirtas skatinti mokinius pažinti tautos kultūros paveldą, ugdyti pagarbą etninės kultūros tradicijoms, poreikį jas tęsti, puoselėti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus.

Konkurso organizatoriai sulaukė 250 darbų iš 52 ugdymo įstaigų, mokinius ruošė 63 pedagogai. Darbai pateikti iš Anykščių, Druskininkų, Jonavos, Joniškio, Jurbarko, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Marijampolės, Mažeikių, Panevėžio, Plungės, Radviliškio, Raseinių, Rietavo, Šalčininkų, Šiaulių, Šilalės, Šilutės, Švenčionių, Tauragės, Telšių, Vilkaviškio, Vilniaus miestų bei rajonų bendrojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų.

„Žaliakalnio“ gimnazistės tradiciškai dalyvauja šiame Kretingos rajono Salantų meno mokyklos organizuojamame konkurse. Pernai Eleonora iškovojo garbingą II-ąją vietą.

Šiemet Ana Avanesova (kūrinys „Miško giesmė“) ir Eleonora Barabash (kūrinys „Mitų ornamentas“) apdovanoti 16-18 metų amžiaus grupės nominacijoje „Už konkurso temos interpretaciją ir kūrybiškumą“.

Didžiuojamės Jumis, moksleivės!

Jūs garsinate Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazijos vardą!

Straipsnio autorė – Tatjana Uporova, dailės mokytoja