Visą rugsėjį Klaipėdos mokiniai ir studentai galės ramiai ir be jokio papildomo streso susitvarkyti reikiamus dokumentus, kurie likusius mokslo metus patvirtins teisę į lengvatinį bilietą”, – teigiama KKT pranešime.

Tačiau primename, kad svarbu atkreipti dėmesį, jog nuo rugsėjo pradžios būtina pasirūpinti pažymomis iš mokymosi įstaigų, o jei jų iki rugsėjo 1 d. gauti nepavyks – pirmosiomis mėnesio dienomis rekomenduojame turėti bent asmens dokumentą, kuriame būtų matomas amžius.

Privalomi dokumentai:

• Mokinio pažymėjimas;

• Lietuvos studento pažymėjimas;

• Tarptautinis mokinio / studento pažymėjimas (ISIC)

Kokia nuolaida yra taikoma mokiniams / studentams?

Kartiniams bilietams – 50 % nuolaida

Terminuotiesiems 1,3,7,30,180, 365 dienų bilietams – 80 % nuolaida.

Bilietą galima įsikelti į mokinio pažymėjimą, tad atskirai jam pirkti e,bilieto kortelės nereikia.

Vaikai iki 7-erių metų važiuoja nemokamai, dar metais vyresni – su 50% nuolaida. O pradinukai, kurių tėveliai pasirūpina Klaipėdos Pradinuko bilietu, nuo rugsėjo 1 iki kitų metų gegužės 31 dienos darbo dienomis miesto autobusų maršrutais keliauja vos už 10 Eurų.