Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazistė Eleonora Barabash iškovojo garbingą II-ąją vietą Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Pravėriau vario vartelius“

Konkurse dalyvavo 264 kūrybiniai darbai iš 54 ugdymo įstaigų, mokinius ruošė 72 pedagogai. Darbai pateikti iš Anykščių, Biržų, Druskininkų, Jonavos, Joniškio, Kauno, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Pagėgių, Pakruojo, Palangos, Panevėžio, Plungės, Radviliškio, Rietavo, Skuodo, Šalčininkų, Šiaulių, Šilalės, Tauragės, Trakų miestų bei rajonų bendrojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų.

Konkursas skirtas skatinti mokinius pažinti tautos kultūros paveldą, ugdyti pagarbą etninės kultūros tradicijoms, poreikį jas tęsti, puoselėti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus.

Konkursą organizavo Kretingos rajono Salantų meno mokykla, rėmė Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Kretingos rajono švietimo centras.

Konkurso ,,Pravėriau vario vartelius“ laimėtojų paroda

Nuoširdžiai dėkojame kūrėjams, kurie stebino savo idėjomis ir meistriškumu bei padovanojo pačias geriausias emocijas.

Didžiuojamės Tavimi, Eleonora!

Tu garsini Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazijos vardą!

Straipsnio autorė Tatjana Uporova