2023-2024 mokslo  metais gimnazijos mokiniai dalyvavo ,,Dalyvaujamojo biudžeto“ projekte, kuris padėjo mokiniams suprasti, kaip skirstomos biudžeto lėšos ir turtinama gimnazijos mokomoji bazė.

Projektui buvo pateiktos 9 idėjos. Idėjų autoriai atskleidė skirtingus mokinius poreikius. Vieni norėjo mokykloje įrengti modernių baldų poilsio kampelį, kiti medinius laiptelius sėdėjimui, minkštasuolius 3 aukšto fojė, gimnazijos muziejų papildyti edukaciniais stendais ir t.t.

Lapkričio 24 dienos mokinių balsavimo rezultatai parodė, kad savo idėjas galės realizuoti klasės, kurios pasiūlė įkurti naujas poilsio zonas su minkštais baldais ir mokiniai, nusprendę papildyti gimnazijos Mažosios Lietuvos paveldo muziejų edukaciniais stendais.

Projektas jau įgyvendintas. Jo rezultatas – poilsio erdvė gimnazijos 2 aukšte prie aktų salės, patenkinanti mokinių poreikį turėti vietą poilsiui po pamokų, individualiam bendravimui. Sukurta erdvė išsiskiria savo minimalizmu, estetika, spalvingumu, jaukumu, sukuria teigiamą psichologinę aplinką. Kita erdvė – gimnazijos Mažosios Lietuvos kultūros paveldo muziejus – praturtėjęs edukaciniais stendais, skirtais gimtojo krašto istorijai, muziejinei veiklai, muziejaus veiklos populiarinimui mieste, respublikoje ir užsienyje.

Dėkojame visų idėjų autoriams, o ypač nugalėtojams, realizavusiems savo pasiūlymus.

Mokinių pasiūlymų rinkimų rezultatai