Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazistė Yevheniia Maksymenko nugalėjo 30-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados Klaipėdos miesto etape ir atstovaus Gimnaziją šalies mastu.

Dailės olimpiada organizuojama trimis etapais: I etapas – mokyklos, II – rajono (miesto) ir III – šalies. Šių metų olimpiados tema – „Laisvas kaip paukštis“. Olimpiados organizatoriai pasiūlė moksleiviams susimąstyti apie laisvę, asmeninę ir kolektyvinę atsakomybę, ekologiją, gamtosaugą, ateitį.

I etape dalyvavo visi norintys „Žaliakalnio“ gimnazistai. Yevheniia kūrinys „Laisvi esame kartu“ nugalėjo mokyklos etape ir garbingai reprezentavo Gimnazijos dailininkų bendruomenę miesto etape, kuris vyko 2024 m. vasario 29 d. Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykloje.

Miesto etape gimnazistės sukurtas „Laisvės polėkis“ pripažintas vienas geriausių kūrybinių darbų. Yevheniia ir dar trijų mokymo įstaigų dailininkės atstovaus uostamiestį dailės olimpiados šalies etape, kuris vyks 2024 m. balandžio 12 d. Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykloje.

Didžiuojamės Tavimi, Yevheniia!

Tu garsini Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazijos vardą!

Linkime Tau spalvoto kūrybinio skrydžio!