Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazistas Artur Nikolas Voronov nugalėjo respublikiniame tapybos darbų konkurse „Dailininkų įkvėpti“.

Konkursą organizavo Panevėžio dailės mokykla, jame dalyvavo moksleiviai iš 89 Lietuvos mokymo įstaigų. Konkursu siekta skatinti mokinius kūrybinėmis iniciatyvomis atpažinti meno istorijos ir šiuolaikinio meno ženklus.

Vertinimo komisijai pristatyti 583 kūrybiniai darbai. Konkursinių darbų tematika įkvėpta įvairių laikotarpių užsienio ir Lietuvos dailininkų kūrybos.

Vienas konkurso dalyvis galėjo pateikti tik vieną kūrinį, ne kopiją. Taip pat turėjo būti nurodytas dailininkas, įkvėpęs sukurti kūrybinį darbą.

16-19 metų amžiaus grupėje Artur Nikolas kūrinys „Pagal Polį Gogeną“ pelnė laureato apdovanojimą.

Didžiuojamės Tavimi, Artur Nikolas!

Tu garsini Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazijos vardą!