Vasario 1 ir 3 d. “Žaliakalnio” gimnazijoje vyko netradicinės muzikos pamokos. Gimnazijos pirmokai turėjo puikią galimybę susipažinti su DJ darbo bei elektroninės muzikos ypatybėmis. Turintis ilgametę pasirodymų patirtį NAP muzikos studijos DJ mokytojas Igor Kitaigorodskij papasakojo mokiniams apie elektroninę muziką, DJ pasirengimo pasirodymui sistemą, garso sujungimo pagrindus, dainų tipologiją minios sujaudinimui bei leido prisiliesti prie profesionalios DJ įrangos. Pamokų metu mokiniai buvo labai suinteresuoti šia tema, uždavė mokytojui įvairius su muziką susijusius klausimus bei po skambučių į pertraukas neskubėjo palikti klasės. Aktyviausi mokiniai gavo pakvietimus apsilankyti NAP muzikos studijoje DJ pamokose.

Dėkojame NAP muzikos studijai už šią nuostabią patirtį bei bendradarbiavimą.

“Žaliakalnio” gimnazijos muzikos mokytoja Aleksandra Charina-Vasiljeva