Gegužės 27 d. Šilutėje vyko respublikinis vaikų bei jaunimo muzikos ir meno festivalis, kuriame dalyvavo įvairaus amžiaus dainininkai, tarp kurių ir mūsų Gimnazijos 10 kl. mokinės Elen Petrosyan, Valerija Bogdanova bei Marija Guliajeva. Festivalis vyko Šilutės miesto šventės metu, todėl sulaukė daug žiūrovų. Pačiame miesto centre įsikūrusi scena bei atlikėjų gausa pritraukė tiek mažų, tiek didelių klausytojų dėmesį. Mūsų merginų brandūs pasirodymai pagražino ši nuostabų renginį. Elen puikiai atliko solo dainą “Future Lover”, Marija ir Valerija, pritariant gyvam gitaros skambesiui, padovanojo klausytojams nuostabų dainos “Sweater Weather” atlikimą. Dalyvavimas tokiame festivalyje papildė merginų patirties bagažą, kadangi dainuoti lauko scenoje merginoms dar neteko.

Dėkojame festivalio organizatoriams už puikią galimybę pasirodyti tokioje didelėje scenoje nuostabios didelės Šilutės miesto šventės metu. Taip pat džiaugiamės, kad mūsų merginos atstovauja bei garsina Gimnazijos vardą ne tik Klaipėdoje, bet ir už jos ribų. Linkime joms tolimesnės sėkmės įvairiuose koncertuose bei konkursuose!

Muzikos mokytoja Aleksandra Charina-Vasiljeva