Gegužės 5 dieną Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje praūžė finalinis projekto «Tarpdalykinės kūrybinės laboratorijos» finalinis renginys, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos 1e klasės mokiniai: Anastasija Begerus, Žasmine Kara, Anastasija Ševčenko ir Andrius Rapalas. Projekto tikslas skirtas vaikų kūrybiniam, analitiniam ugdymui,  suburiant Lietuvos muzikos, meno, bendrojo ugdymo mokyklų mokinius, bendradarbiaujant su mokytojais.

Laboratoriją sudarė du etapai, kuriuose mokiniai turėjo parodyti savo kūrybiškumą. Pirmajame etape mokiniai kartu su savo mentoriais, St. Šimkaus konservatorijos II ir III kl. mokiniais, turėjo atlikti kūrybines-improvizacines užduotis bei gavo namų darbą – finaliniame etape atlikti kūrinį, kurio pavadinimą bei autorių reikėjo atrasti atsakius į suktus su istorija bei geografija susijusius klausimus. Finaliniame etape mūsų mokiniai gerai įvykdė renginio metu užduotą  kūrybinę-improvizacinę užduotį bei puikiai pristatė savo namų darbus – atliko dvejais muzikiniais stiliais Stasio Šimkaus kūrinį «Tykus buvo vakarėlis».

Projektas leido mokiniams kūrybingai ir prasmingai praleisti laiką, užmegzti naujus ryšius su kitomis Klaipėdos miesto bei rajono mokyklomis.

Muzikos mokytoja Aleksandra Charina-Vasiljeva