2023 m. lapkričio-gruodžio mėn. vyko V Klaipėdos miesto moksleivių kūrybinis festivalis-konkursas „Art Format“ kaip projekto „VI Tarptautinis projektas Salve Klaipėda. Muzikiniai istorijos vaizdai“, skirto Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100- mečiui“, sudedamoji dalis. „Art-Format“– tai kūrybinių idėjų ir formų festivalis  konkursas, kuriame pristatomos įvairių muzikos ir menų žanrai: dainos, šokiai, muzikos atlikimas, teatralizuotos arba muzikinės kompozicijos. Festivalyje konkurse buvo kviečiami dalyvauti Klaipėdos miesto mokyklų ir kitų neformaliojo švietimo įstaigų 7 – 19 metų mokiniai.

Šiame konkurse-festivalyje „Debiutanto” grupėje dalyvavo „Žaliakalnio” gimnazijos 2D klasės mokinė Julija Krivobok. Ji atlikto dainą „Norėčiau tapti paukščių” (m. aut. Valerija Bogdanova, „Tylus orkestras”, ž. aut. Valerija Bogdanova, Rolandas Rapalas) iš miuzikinio spektaklio „Meilė, džiazas ir meilė” (rež. Rolandas Rapalas). Julijos pasirodymas surinko daugiausiai taškų ir pelnė pirmąją vietą!

Prie šio pasirodymo prisidėjo plati komanda, kurią sudarė talentingi „Žaliakalnio” gimnazijos mokiniai: šokėjos Anastasija Ševčenko (choreografija), Darja Gončarova, Ana Alatyrceva, Veronika Šešel, Vitalija Sacharova, Valerija Čugunkina; muzikantai Jekaterina Šaškova (el. gitara), Daniil Tichonov (el. gitara), Georgij Kostiuk (bosinė gitara), Roman Dobilas (trombonas), Vitalija Vasiljeva (mušamieji), Aleksandra Charina-Vasiljeva (fortepijonas), Nojus Dabravalskis (saksofonas, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokinys).

Sveikiname Juliją ir visą komandą su laimėjimu bei linkime tolimesnių puikių pasiekimų!

Muzikos mokytoja Aleksandra Charina-Vasiljeva