Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazistė Anastasija Golik nugalėjo tarptautiniame mokinių meninės kūrybos darbų konkurse „Kalėdinis atvirukas“.

Konkursą organizavo Lietuvos dailininkų sąjunga ir Dailės mokytojų asociacija. Juo siekta suteikti mokiniams galimybę įprasminti žiemos, Kalėdų džiaugsmą.

Konkurse dalyvavo bet kokio tipo, pavaldumo Lietuvos ir užsienio lietuvių mokyklų mokiniai. Konkurso dalyviai pateikė darbus, atliktus akvarele, guašu, grafinės raiškos priemonėmis, taip pat mišria technika.

Darbai vertinti keturiose amžiaus grupėse. Iš kiekvienos amžiaus grupės konkurso vertinimo komisija atrinko 25 geriausius darbus.

15–18 metų amžiaus grupėje Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazistė Anastasija Golik apdovanota I-ojo laipsnio laureato diplomu.

Didžiuojamės Tavimi, Anastasija!

Tu garsini Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazijos vardą!