I klasių mokiniai dalyvavo tradiciniu tapusiame dailyraščio konkurse, skirtame lietuvių kalbos savaitei. Kadangi savaitė buvo skirta Klaipėdos krašto prisijungimo prie Didžiosios Lietuvos 100- mečiui, tai ir dailyraščio tema – „Ką žinote apie Klaipėdos krašto prisijungimą“. Šio konkurso tikslas – tobulinti dailų raštą, skatinti mokinius didesnį dėmesį skirti rašto kultūrai, pratinti kurti gražią, aiškią, individualią rašyseną. Be to, rašydami tekstą, mokiniai sužinojo įdomių faktų apie Klaipėdos kraštą. Mokydami mokinius rašyti gražiai, tvarkingai, ugdome ir jų asmenybės bruožus: valią, kantrybę, kruopštumą, tvarkingumą. Lietuvių kalbos mokytojų komisija išrinko gražiausiai parašytus darbus. Dailyraščio nugalėtojais tapo:  Alisa Šišorkina – 1a, Kristina  Šišorkina – 1a,  Leonid Koretnikov – 1a, Jekaterina Romachina – 1b, Valerija Boreikina – 1c, Viktorija Gabdrachmanova – 1c, Daniel Geršebek – 1d,  Anastasija Drobot – 1e.

Taisyklingai, aiškiai, estetiškai parašyti tekstą – nelengvas šio amžiaus uždavinys, bet įveikiamas pastabumo, atsakingumo ir susikaupimo dėka. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems konkurso dalyviams, puoselėjantiems dailaus rašto tradicijas.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Roma Šiukštienė