Šių metų kovo  15 dieną Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultete vyko lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų mokiniams. Džiugu, kad Klaipėdos miestui atstovavo ir mūsų gimnazijos Ia klasės mokinys Artiom Chropenko (lietuvių kalbos mokytoja Jelena Rimkuvienė).

Artiomas gimnazijos lietuvių kalbos olimpiadoje I-II klasių mokiniams užėmė I vietą, aplenkęs kitus dalyvius net 20 taškų.

Lietuvių kalbos olimpiados tautinių mažumų mokyklų mokiniams miesto etape, kuris vyko 2024 m. sausio 25 d. Klaipėdos „Santarvės“ progimnazijoje, Artiomas taip pat parodė puikų rezultatą – kartu su Zudermano gimnazijos mokine pasidalino I-ąja vieta.

Į šalies etapą išvyko 4 miesto miesto gimnazijų antrokai ir vienintelis pirmokas – Artiomas. Nepaisant jaunesnio amžiaus vaikinas parodė gana aukštą rezultatą. Iš viso šalies olimpiadoje dalyvavo daugiau nei 40 dalyvių iš įvairių šalies mokyklų. Artiomas užėmė net IV-ąją vietą. Apmaudu tik tai, kad iki trečios vietos pritrūko vos vieno taško. Guodžia viena mintis – kitais metais Artiomas vėl galės dalyvauti olimpiadoje ir tikiu, kad parodys, ką sugeba. Tu tikras šaunuolis, Artiomai. Didžiuojamės tavimi ir linkime  dar geresnių rezultatų!!!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jelena Rimkuvienė