Knygos, eilėraščiai, dramų veikėjai – visa tai tampa gyva ir juntama, kai mokytojas ima juos analizuoti ir tyrinėti su mokiniais. Tačiau kas nutiktų, jei pamoka vyktų ne klasėje, o mūsų gimnazijos V. Šekspyro muziejuje „Gaublys”?

Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros pamoka 3B2 ir 3B5  grupėse (mokytoja Jelena Rimkuvienė) šioje neįprastoje aplinkoje buvo kažkas daugiau nei tik pamokos.

Muziejaus vadovė Natalja Račkovskaja ir ketvirtų klasių mokiniai surengė edukacinę pamoką, kurios metu trečių klasių mokiniai pasinėrė į Šekspyro gyvenimo ir jo kūrinių atmosferą.

Ši pamoka buvo ne tik įdomus būdas geriau pažinti garsųjį dramaturgą, bet ir svarbi patirtis ketvirtokams – muziejaus gidams.

Norėčiau padėkoti visiems dalyvavusiems šioje išskirtinėje pamokoje. Taip pat ypač dėkoju mokytojoms už suteiktą galimybę įgyti naujos patirties.

Augame ir tobulėjame kartu su mūsų gimnazija. Nuoširdžiai tikimės, kad ateityje mokiniai galės daugiau laiko praleisti neformaliose pamokose. Juk būtent tokios pamokos daro mokymąsi nepamirštamą.

IVb klasės mokinė Jevgenija Gavrilenko